Üldinfo - Suvel Tehvandil
Tehvandi Spordikeskus on sobiv koht treeningute ja võistluste korraldamiseks ning aktiivse ja sportliku puhkuse veetmiseks.
Treeninguteks on avatud igapäevaselt hooldatud tasulised spordirajatised: 6,2 km rullsuusarada, K90 suusahüppemägi, staadioni ja Ansomäe biathloni lasketiirud,  korv- ja võrkpalli  välisväljak Tehvandi garaaži hoone lähistel, jõusaal Tehvandi garaaži hoones, staadion kergejõustiku kiir- ja tõkkejooksude, kaugus- ja kolmikhüppe, kõrgus- ja teivashüppe ning kuulitõuke, kettaheite ja odaviske treeninguteks ning staadioni jalgpalliväljak mängimiseks suurel väljakul või poolel väljakul treeningväravatega. Tasuta kasutamiseks on avatud 5km jooksu-imitatsiooni rada (tähistatud siniste suunanoolte tahvlitega).
Spordirajatiste kasutamise broneerimine, tasumine, info ja võtmete väljastamine toimub Tehvandi hotelli administraatori juures.
 Staadion treeninguteks on  avatud tavapäraselt iga päev kell 11.00-17.00 (eelnevalt broneeritud treeningute korraldamiseks vastavalt tunniplaanile ajavahemikul kell 8.00-20.00). Staadioni hoones on riietus- ja pesemisruumid ja saunad. Staadionile pääs staadioni peaväravast või läbi staadioni hoone.
Staadioni kasutuse broneerimine, tasumine, info ja võtmete väljastamine toimub ka staadioni hoone administraatori juures. Administraatori juurest saab laenutada ka Disc Golf´i kettaid.
Harrastajatele ja puhkajatele on tasuta avatud Tehvandi matkarajad nii jalgsi (tähistatud punaste suunanoolte tahvlitega) kui rattaga (tähistatud kollaste suunanoolte tahvlitega) läbimiseks, Tehvandi -  Munamäe kergliiklustee, Tehvandi terviserada (tähistatud roheliste suunanoolte tahvlitega), külakiik Neljakasemäel, 18 rajaga Tehvandi Disc Golf´i Park ja Tehvandi hüppemäe vaateplatvorm (tasuline, avatud K.-P. kell 11.00-19.00). OÜ Otepää Seikluspark pakub Tehvandi territooriumil atraktiivseid teenuseid  Otepää Seikluspargi külastamiseks.
Autode parkimiseks Tehvandi spordirajatiste kasutajatele on avatud staadioni suurparkla, Tehvandi peahoone ülemised parklad ning parkla Tartu Maratoni rajal (Disc Golf Park kasutajad), parkla staadioni lasketiiru juures (lasketiiru kasutajad) ja parkla K90 hüppemäe tagatorn juures (vaateplatvormi külastajad). P.S. parklad on mõeldud spordikeskuse kasutajatele ja parklates on keelatud autodega kihutamine ja trikitamine!
 Rullsuusarajale, jooksu -, matka- ja terviseradadele pääseb Tehvandi peahoone ülemisest parklast staadioni poolse hooldemaja värava juurest. Rullsuusarajale pääseb ka staadioni lasketiiru tribüüni trepist. Ratta matkarada algab staadioni lasketiiru parkla juurest Tartu Maratoni rajalt.
 Tehvandi Spordikeskuse territooriumil ja radadel on keelatud liigelda mootorsõidukiga või mopeediga või ATV-ga. Tehvandi spordiradadel on keelatud jalutada koduloomi. Tehvandi rullsuusarajal on rullsuusatajate ohutuse huvides keelatud lisaks jalutada ning sõita jalgrattaga ja rulluiskudega (v.a 1,3km rulluisutamise ring lasketiiru staadionilt kuni esimese sillani). Tehvandi Disc Golf´i pargi kasutamisel tuleb pargi kasutajatel tagada ohutus visetel ja arvestada pargi territooriumil paiknevatel jooksuradadel treenijatega ning kategooriliselt on keelatud pargi kasutajatel kasutada liikumiseks rullsuusarada.
 Tehvandi spordirajatiste kasutamise broneerimine ja kogu  info hinnakirja ning kasutamise tingimuste kohta Tehvandi hotelli administraatorilt, tel 76 69 500 või administraator@tehvandi.ee.  

 Ilusaid puhkuse ja spordielamusi suvel Tehvandi Spordikeskuses – Eesti Talvekeskuses Nr.1!