SA Tehvandi Spordikeskus kuulutas välja riigihanke Kääriku Spordikeskuse II ja III etapi väljaehitamiseks.

 SA Tehvandi Spordikeskus kuulutas välja riigihanke “Kääriku Spordikeskuse väljaehitamise II ja III etapp”, mille eesmärgiks on jätkata Kääriku Spordikeskuse, kui täiusliku spordilaagrite ning spordiürituste läbiviimise asukoha arendamist. Konkreetseks eesmärgiks käesolevas etapis on Kääriku Spordikeskuses välja ehitada pallimängude hall, kunstmuruga jalgpalliväljak koos parklaga, garaažihooned, Kekkose sauna laiendus ja välikommunikatsioonid.

 Sihtasutuse juhatuse liige Kristjan Karis pöörab tähelepanu asjaolule, et tööde teostamise käigus on Kääriku Spordikeskus kasutuses spordilaagrites viibijate poolt, millest tulenevalt peab arvestama kõrgendatud ohutuse tagamisega. „Ootame hankes osalema ettevõtteid, kes tahavad jätta oma panuse parima spordikeskuse väljaehitamiseks meie tulevastele tippudele!“, lisas Karis.

 Hankes sätestatud ehitustööde lõpetamise tähtaeg on 30.12.2018, kusjuures kunstmuru kattega jalgpalliväljak peab valmima septembri keskpaigaks ja pallimängude hoone detsembri keskpaigaks 2018.a. Hankemahuks on eelarves planeeritud 4,5 miljonit eurot. Hankematerjalid on kättesaadavad Riigihangete registris.

 Kääriku Spordikeskuse väljaehitamise I etapp valmis 28.06.2017 ja selle käigus valmis uus 150 kohaline sportlasmajutushoone, vee- ja reoveejaamad ning välikommunikatsioonid. 2019 aastal on planeeritud liikuda investeeringutega edasi kergejõustikustaadioni väljaehitamisega. Alates 01.05.2012 haldab Kääriku Spordikeskust SA Tehvandi Spordikeskus eesmärgiga ehitada välja Eesti ja lähi-piirkonna sportlaste saavutusspordi ettevalmistuskeskus.

 LISAINFORMATSIOON:

 Kristjan Karis

SA Tehvandi Spordikeskus

juhatuse liige

+372 51 74 766, kristjan@tehvandi.ee