Tehvandi Spordikeskuses on avatud 4,2 km kunstlumest valmistatud suusarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas (suletud on Hobuserauas ümber lumehunniku kulgev rada seoses lumetootmisega). Treeningrada täies pikkuses on raske reljeefiga ja ohtlikute laskumistega ning ei sobi algajatele! 

Rada on heas korras ja igapäevaselt rajamasinaga hooldatud.
Kunstlumest rada, staadion ja lasketiiru staadion on valgustatud igal õhtul kuni kell 21.00. 
P.S. Rajale saab lisada ka 600 m lõigu MK 2017 Otepää võistluse sprindirajal Kunimäe lõunanõlval (staadionilt tõusu lõpus otse edasi minnes) kuid rajal on väga ohtlik ja kiire laskumine ohtliku vasak- ja paremkurviga ning väga järsk raske tõus ja palume kindlasti harrastajatel seda lõiku vältida enda ohutuse huvides ja see rajalõik ei ole valgustatud!

Neljakasemäe kelgumäel, Tehvandi – Munamäe kergliiklusteel, Tehvandi matkarajal ja Tartu Maratoni raja algusosal on looduslik lumi sulanud ja neid kasutada ei saa. 

K.8.02 - R.10.02 toimub lumevedu lasketiiru staadioni ja Tehvandi tõusuga rajaosa piirkonnas ning palume seal üksikutel rajalõikudel mitte suusatada enda ohutuse huvides.

Palun jälgige jooksvat infot rajaolude muutuste kohta kodulehelt www.tehvandi.ee uudiste alt!

Seoses Eesti Ettevõtete Talispartakiaad 2017 ja Eesti Meistrivõistluste korraldusega murdmaasuusatamises kehtivad Tehvandi Spordikeskuse rajatiste kasutamisel alljärgnevad piirangud:

  1. R. 10.02 kell 11.00 – 13.00 ja kell 16.00-19.00 on tavakasutuseks suletud Tehvandi staadion, staadioni läbiv suusarada (avatud on rada Hobuseraua ja Püksisääre piirkonnas), lasketiiru staadion ja lasketiir.
  2. L. 11.02 kell 8.00 – 19.00 on tavakasutuseks suletud Tehvandi staadion, staadioni läbiv suusarada (avatud on rada Hobuseraua ja Püksisääre piirkonnas), lasketiiru staadion ja lasketiir.
  3. P. 12.02 kell 8.00 – 15.00 on tavakasutuseks suletud kõik Tehvandi suusarajad, staadion, lasketiiru staadion ja lasketiir.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast kuid palume piirangutest oma ja võistlejate ohutuse huvides kinni pidada!

Ilusaid suusaelamusi Tehvandi Spordikeskuses - Eesti Talvekeskuses nr.1!