Seoses rahvusvahelise suusatamise Euroopa Eriolümpia 2023, Alexela noortesarja ja Jõud talimängude  läbiviimisega on võistlusrajad, suusastaadion ja staadioni lasketiir suletud järgnevalt:

  • 1.märtsil kella 11:00 – 15:30 on suletud Tehvandi suusastaadion, staadioni lasketiir ja Ansomäe lasketiir. Avatud on ilma staadionita võistlusrajad.
  • 2.märtsil kella 9:00 – 14:30 on suletud Tehvandi suusastaadion, staadioni lasketiir ja Ansomäe lasketiir. Avatud on ilma staadionita võistlusrajad.
  • 3.märtsil on seoses Alexela noortesarja suusakrossi läbiviimisega suletud Tehvandi suusastaadion, staadioni lasketiir. Avatud on Ansomäe lasketiir, Ansomäe poole kulgev 2,5 km suusarada ja Kunimäelt hüppemäe poole suunduvad võistlusrajad.
  • 4. ja 5.märtsil on seoses Jõud talimängudega suletud Tehvandi suusastaadion, staadioni lasketiir ja võistlusrajad. Avatud on Ansomäe lasketiir, Ansomäe poole kulgev 2,5 km suusarada.

Suusarajad – Avatud on kuni 3,3 km kunstlumepõhjaga võistlusrajad. Võistlusrajad on väga heas korras sõitmiseks vaba- ja klassikatehnikas.

Osaliselt looduslikul lumel vana lasketiiru poole ja tagasi kulgev 2,5 km pikkune suusarada ja matkarada on   õhema lumekihiga, mida hooldame vastavalt ilmaoludele, et rada kestaks võimalikult kaua. Sõita saab vaba- ja klassikatehnikas.

Vana lasketiiru poolne ring ja võistlusrajad on valgustatud:

·       esmaspäevast – neljapäevani kella 20:00-ni;

·       reede ja laupäev kella 21:00-ni;

·       pühapäeval valgustus ei tööta.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt vastavalt ilmaoludele ja võimalikkusele.

Tehvandi lasketiir – Staadioni lasketiir on avatud eelmainitud võistluste toimumise välistel aegadel.

Disc-golf park –Tehvandi Disc golf park talvine rada on avatud. Rada algab Tehvandi hotelli juurest ja kulgeb Otepää linnamäe poolses osas ning lõpeb samuti Tehvandi hotelli juures. Talvises pargis on 9 rada. Suvise raja korvid on teisaldatud ja rada suletud.

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!