Seoses spordiklubi S.M.A Racing poolt korraldatava Rahvaralli  ettevalmistamise ja võistlusega 26.09 2020  kehtivad Tehvandi rajatiste tavakasutamiseks alljärgnevad piirangud:

R. 25.09 kella 8:00 -st on suletud rolleriraja kaarsillast kuni Tordikarbini olev rajalõik seoses ralli võistlusraja ettevalmistamisega.

Alates kella 14:00-st on suletud rollerirada täies ulatuses ilma Ansomäe lasketiiru kaareta. Ansomäe  lasketiir ja  1 km ring lasketiirust Tordikarbini on avatud.

L. 26.09  on suletud seoses Rahvaralli toimumisega Staadioni lasketiir ja rollerirada täies ulatuses ilma Ansomäe lasketiiru kaareta. Ansomäe lasketiir ja 1 km ring lasketiirust Tordikarbini on avatud.                                                Staadioni suur parkla on kasutatav ainult Rahvarallil osalejatele.

P. 27.09 kella 14.00 - ni on suletud koristustöödeks rollerirada täies ulatuses ilma Ansomäe lasketiiru kaareta. Ansomäe lasketiir ja 1 km ring lasketiirust Tordikarbini on avatud.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast, kuid palume nii enda kui Rahvaralli ohutuse huvides piirangutest kinni pidada !