Jõusaali kasutus – Jätkuvalt ainult eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Arvestatult Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud korrale on Tehvandi jõusaali korraga lubatud  kuni 3 inimest (spordiklubide broneeringutel 5 inimest). Spordiklubide poolt broneeritud aegadel erakliendid jõusaali kasutada ei saa. Palume rangelt kinni pidada broneeringutest ja treeningsaal vabastada õigeaegselt.

 

Tehislumest suusarada –  pikkusega 5 km rada algab laskesuusastaadionilt ja kulgeb Tartu maratoni trassil vana lasketiiruni, sealt ümber tiikide tagasi staadionile ja  kaitseseina tagant Kunimäe tõusu kaudu Hobuseraua tõusu otsa ja tagasi üle suure staadioni. Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas.  Murdmaasuusatajatel palume staadionil lasketiiru laskejoone poolset osa mitte läbida.

Kergema reljeefiga vana lasketiiru ring (5 km raja algusosa ) on samuti kaetud tehislumega ja sõidetav klassika- kui vabatehnikas. Raja piukkus 2,5 km. Rada algab laskesuusastaadioni Munamäe poolsest otsast ja kulgeb Munamäe suunas.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt.

Tehislumest suusarajad on valgustatud kella 21:00-ni.

 Loodusliku lumega rajalõigud ja matkarada – lumekiht on seoses sulailmadega õhukeseks sulanud ja hooldada ei ole enam võimalik, kuna kohati on mullaseid kohti ning rajavalgustus nendel lõikudel enam ei tööta.

 

Lemmikloomadega suusarajal liikumine on keelatud ja ohtlik nii loomale kui teistele harrastajatele.

 

Disc-golf park – Seoses suusaradade kattumisega disc-golfi radadega on Tehvandi Disc-golfi pargi kõik rajad suletud. Pargi kasvõi osalisest avamisest teavitame esimesel võimalusel meie kodulehe kaudu.

 

Rajatistel järgime kõiki Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piiranguid viiruse leviku tõkestamise kohta!

Välitingimustes on lubatud treeninguid läbi viia kuni 10 liikmelistes gruppides.

 

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!