Tehvandi Spordikeskuses on kunstlumest valmistatud väga heas korras ja igapäevaselt hooldatud 5 km pikkune MK suusarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas. Võimalik sõita ka lühemaid ringe, mis keeravad varem tagasi. Tähistatud on kergema profiiliga 3 km treeningring. Rada on valgustatud kella 21:00-ni. 

Avatud on Tehvandi 10 km pikkune matkarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas ja hooldatud kergliiklustee Munamäeni.   Matkaraja algusosa  Ansomäe lasketiiruni on valgustatud kuni kella 21:00-ni.

Neljakasemäel on avatud suusakrossi rada murdmaasuuskadega sõitmiseks (suusakrossi raja läbimine eeldab suusavalitsemise oskust ja sõitmine on omal vastutusel) ja kelgumägi, mägi on valgustatud kella 21:00 -ni.

17. veebruaril toimuva 46.Tartu Maratoni stardi läbiviimisega seoses  kehtivad piirangud suusaradade ja rajatiste kasutamisel:

1.       14.02 kell 8:00 – 18.02 kell 12:00 on piiratud liikumine suusastaadionil ja staadioni biatloni lasketiirus, seoses stardikoridoride väljaehitamisega. Biathloni lasketiir on suletud. Võimalik kasutada Ansomäe lasketiiru.

2.       17.02 kell 8:00 – kell 10:00 on lisaks eelnevale suletud ka Ansomäe lasketiir.

3.       17.02 on Tehvandi spordikeskuse kõik parklad kasutusel ainult 46. Tartu maratoni korraldamise ja osalemisega seotud isikutele vastavalt parkimiskorraldajate juhistele.

Tehvandi Spordikeskus-  Eesti Talvekeskus nr.1!