Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas. Rajad on valgustatud kella 20:00-ni.

Avatud on  väga hea kvaliteediga, lumekahuritega toodetud lumest ehitatud, võistlusrajad  kuni 3,75 km. Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt.

Looduslikul lumel on avatud 5 km murdmaasuusa võistlusrada ja Vana lasketiiru, kergema reljeefiga, 3 km pikkune suusarada.

Tehvandi matkarada algab tavapäraselt Tehvandi staadionilt Munamäe suunas. Peale vana lasketiiru tiike on rajal muudatusi, aga ring koos Otepää linnamäepoolse osaga on ühendatud ja sõidetav.

Tehvandi hotelli ees, Neljakasemäel, on avatud kelgumägi. Kelgumägi on valgustatud kella 20:00-ni.

TÄHELEPANU!

Seoses Tartu maratoni stardi läbiviimisega on Tehvandi suusastaadion ja staadioni lasketiir treeninguteks suletud alates 16.02 kella 14:00-st kuni 18.02 kella 18:00-ni.

Avatuks jäävad Tehvandi kergema profiiliga vana lasketiiru ring, Ansomäe lasketiir ja matkarada. Suusatada saab ka Tartu maratoni rajal.

Seoses laskesuusatamise juuniorite ja noorte MM võistluste läbiviimisega on Tehvandi staadion, Tehvandi staadioni lasketiir ja võistlusrajad kasutada ainult võistlustest osavõtjatele ja korraldajate loal alates 19.02 kuni 03.03.

 Avatuks jäävad Tehvandi kergema profiiliga vana lasketiiru ring, Ansomäe lasketiir ja matkarada. Suusatada saab ka Tartu maratoni rajal.

Seoses Tehvandi spordikeskuses toimuvate laskesuusatamise suurvõistlustega on Tehvandi jõusaal 06. veebruarist kuni 04. märtsini suletud. Kõik huvilised saavad kasutada meie Kääriku Spordikeskuse jõusaali.